На базі Вінницького техуніверу облаштували науково-технічний ліцей для обдарованих дітей

Об этом сообщает mgir.in.ua со ссылкой на СМИ.Майже дві сотні здібних до точних наук школярів з усієї області стали студентами Подільського науково-технічного ліцею для обдарованих дітей. Всі вони успішно склали випробовування до нового навчального закладу, акцент в якому роблять на точних науках.“Я залишився у школі в 10 класі, але зрозумів – це не те що мені потрібно. Я планую вступати у виші з математичним нахилом і гуманітарна школа мені не підходила”, – розповідає учень Подільського ліцею для обдарованої молоді Максим Пересенчук.

В Подільському ліцеї діти з хистом до точних наук мають доступ до сучасних технологій та вчаються конкурувати на ІТ-ринку. Ставку роблять на школярів із сільської місцевості.

Діти на повному утриманні. У них 5-денний графік навчання, п’ятиразове харчування, безкоштовне проживання в гуртожитку, змістовне дозвілля.

Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді працює в рамках тристоронньої угоди між Вінницьким національним технічним університетом, обласною адміністрацією та Департаментом освіти і науки ОДА. За словами голови облдержадміністрації Валерія Коровія – за 3-5 років у ліцеї для обдарованих планують вибудувати потужну систему висококласної підготовки випускників.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/na-bazi-vinnickogo-texuniveru-oblashtuvali-naukovo-texnichnij-licej-dlya-obdarovanix-ditej/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя