Кандидати у депутати в регіонах незаконно використовують символіку «Зе! Комнади» - ЗМІ

Сьогодні фейкового «слугу народу» можна знайти чи не на кожному окрузі — Кандидати у депутати в регіонах незаконно використовують символіку «Зе! Комнади» — ЗМІ
Сьогодні фейкового «слугу народу» можна знайти чи не на кожному окрузі
Абсолютна більшість фейковий «слуг народу» йде на вибори не для перемоги, а щоб відтягнути голоси у партії Зеленського, — політолог Об этом сообщает abomus.in.ua со ссылкой на СМИ.


У Дніпрі самовисуванець по 27 мажоритарному округу Олексій Андрійченко використовує в своїй передвиборчій агітації символіку партії «Слуга народу», хоча не є представником цієї політичної сили. Про це йдеться в статті «Зе! Мімікрія»: як і навіщо кандидати в депутати прикидаються «слугами народу» «Коментарів».


У статті згадується, що кандидат начисто скопіював для своєї агітаційної продукції символіку, слогани, стилістику, кольори і навіть шрифти, що використовує партія президента Зеленського. «Твій депутат слуга народу. Олексій Андрійченко. Зробимо їх разом» — ці слова на зеленому тлі прямо зараз розвішані на 51 біг-борді в Дніпрі.
screenshot_3_05


«Андрійченко навіть не посоромився розмістити на листівках портрет і цитату Зеленського поруч зі своїм зображенням, хоча до президента цей кандидат не має ніякого відношення і пов’язаний із зовсім іншими людьми», — йдеться у матеріалі.


Андрійченка під час зустрічей з виборцями супроводжує Михайло Лисенко — заступник міського голови Дніпра Бориса Філатова. З якої причини і на яких підставах чиновник міської адміністрації в робочий час бере участь в агітаційних заходах не зрозуміло.


Як уже згадувалося вище, Андрійченко в обласній раді представляє партію «Укроп». Також в матеріалі «Коментарів» згадується про те, що Олексій Андрійченко — один з найбагатших депутатів Дніпропетровської обласної ради і розкриваються його бізнес-зв’язки.


«Ми зараз бачимо, що політики почали масово копіювати президентські вибори, зокрема копіювати кампанію Зеленського», — заявив 5 липня під час прес-конференції генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель. Використовувати популярність бренду Володимира Зеленського та його партії щоб заплутати виборців дійсно намагаються сотні кандидатів, які в реальності не мають до президента і «Слуги народу» ніякого відношення.


У статті також йдеться про те, що кандидати-клони, яких реєструють на округах лише для того, щоб вкрасти у конкурента частку відсотка — вже минуле століття брудних політтехнологій. Нове слово в електоральному шахрайстві — реєстрація благодійних фондів, громадських організацій і приватних підприємств з варіацією словосполучення «слуга народу» в назві.


Журналісти видання «Дзеркало тижня» нарахували більше 80 мажоритарників, які вказали об’єктом висунення подібні структури. Більшість з цих організацій були зареєстровані в 2019 році.


Сьогодні фейкового «слугу народу» можна знайти чи не на кожному окрузі.
1 з 3
на весь екран згорнути
Кандидати у депутати в регіонах незаконно використовують символіку «Зе! Комнади» — ЗМІ
Кандидати у депутати в регіонах незаконно використовують символіку «Зе! Комнади» — ЗМІ
Всі фоторепоратажі
Фото: — Наслідки ворожого обстрілу Новгородського
У Новгородському внаслідок обстрілу бойовиків згоріла господарська будівля
Фото: — <div class="post-item__photo clearfix"><div class="post-item__photo-about"><div class="post-item__photo-caption">Маттео Сальвіні відвідав закриття найбільшого міграційного центру в Італії</div><div></div></div></div>
В Італії закрили найбільший міграційний центр Європи
Фото: —
У Центрі Києва пошкоджені сітілайти з рекламою партії Ахметова-Новинського
Фото: —
Бойовики обстріляли Водяне: штаб показав наслідки
Наприклад, у Києві відразу на трьох округах (214, 217, 221) від Громадської організації «Слуга народу» (зареєстрованої в березні 2019 роки) йдуть на вибори по одному кандидату. За перемогу в 74 і 75 округах Запорізької області, а також на 38 окрузі на Дніпропетровщині, боротимуться представники Громадської організації «Слуга для народу» (дата реєстрації — травень 2019 року). У Полтавській області на 146 окрузі балотується 21-річна керівниця приватного підприємства «Слуга-народу» Тетяна Олексієнко, а одним з її конкурентів став директор ПП «Слуга народу» Віталій Дедюрін. Обидва цих «підприємства» були зареєстровані тільки в червні.


Політолог Валентин Гладких впевнений, що абсолютна більшість фейковий «слуг народу» йде на вибори не для перемоги, а щоб відтягнути голоси у партії Зеленського.


«Щоб перешкодити цьому справжні кандидати від «Слуги народу» повинні активніше працювати зі своїми виборцями і доносити їм правду. Не думаю, що за допомогою такої мімікрії хтось в реальності розраховує виграти вибори», — говорить Гладких.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/kandidati-u-deputati-v-regionah-nezakonno-vikoristovuyut-simvoliku-ze-komnadi-zmi-608476.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя